Charlene Rennit Iraani maavärina mõjudest Abu Dhabis: tunnen elu vastu tänutunnet hoopis uuel tasemel

 (10)
Charlene Rennit Iraani maavärina mõjudest Abu Dhabis: tunnen elu vastu tänutunnet hoopis uuel tasemel
Foto: Ilmar Saabas

Kui eile kirjutas Abu Dhabis töötav eestlannast kaunitar Charlene Rennit oma Facebooki lehel armastusest ja tänulikkusest elu kui sellise vastu, siis täna sai ta sõnade sügavamat tähendust ka omal nahal tunda.

Täna Lõuna-Iraanis toimunud 2 võimsat maavärinat mõjutasid ka Abu Dhabi elanikke. Charlene kirjutas oma Facebooki lehel eelmise postituse jätkuks: "Kahtlemata on hea tunne elus olla pärast kontorist evakueerimist, inimesed karjuvad, asjad kukuvad maha, ja meie saime tunda kõigest väikest värinat 6,3 magnituudisest maavärinast, mis leidis aset Iraanis."

Abu Dhabis toimuvat kirjeldades ütleb Charlene: "Abu Dhabi saarel Cornicheil evakueeriti palju inimesi just kõrghoonetest. Madalamates ei tunne eriti midagi. Kõik on rahulik, sest see on vaid järellöök Iraani maavärinale, mis ei ole sealsega võrreldavgi, kuid veidi hirmus on ikka, kui asjad ümberringi kukuvad ja laud järsku eest ära liigub. Täpselt nagu filmis."

Charlene jooksis kontsadel trepist alla 18 korrust ja tema kujutluses purunesid trepid tema järel. Õnneks asi nii hull ei olnud. "Tunnen kerget peapööritust ja tänutunnet hoopis uuel tasemel," lisab Charlene lõpetuseks.