Cosmo Glämmilaat kogus raha Vähiliidu jaoks ja annetas riideid


Cosmo Glämmilaat kogus raha Vähiliidu jaoks ja annetas riideid
Foto: DELFI

Reedel Kumus toimunud glamuuriüritus Cosmo Glämmilaat tõi kokku enam kui 600 moehuvilist. Lisaks soodsatele moeostudele ja meeleolukate etteastete nautimisele koguti heategevuslikul oksjonil Eesti Vähiliidu heaks 136 eurot ning annetati Tallinna Naiste Kriisikodule enam kui 4 mahukat kotti rõivaid.

“Jäin Glämmilaadaga fantastiliselt rahule ja sama emotsiooni võis välja lugeda ka osalejate nägudelt. Nii suurt stiilsete ja kaunite inimeste kontsentratsiooni pole kaua näha olnud, kui sellese reedeõhtusse kogunes. Cosmo tiimi poolt suur aitäh kõikidele toetajatele ja osalejatele ning luban, et kohtume taas,” ütles Anu Lill, Cosmopolitani peatoimetaja.

Cosmo Glämmilaadal olid teiste seas oma riidekapi säravaimad leiud välja pannud Heidy Purga, Liisi Eesmaa, Kaia Triisa, Laura Kallasvee ja Eda-Ines Etti. Õhtujuht oli Marten Kuningas.

Õhtu lõppedes kuulutas Cosmopolitani moetoimetaja Karolin Kuusik välja ka kogu ürituse stiilseima müüja, kelleks enam kui 60 inimese seast sai moeblogija Merily Leis. Võitjale on Coca-Cola välja pannud fotosessiooni Eesti tuntud moefotograafiga.