Demi Moore'i kohutav ülestunnistus: mind vägistati 15-aastaselt, pedofiil maksis mu emale 500 dollarit selle eest


Demi Moore'i kohutav ülestunnistus: mind vägistati 15-aastaselt, pedofiil maksis mu emale 500 dollarit selle eest
Scanpix

Näitlejatar Demi Moore, kellel on varsti ilmumas autobiograafiline raamat, rääkis saates "Tere hommikust, Ameerika!" oma elu ühest kohutavaimast perioodist. 56-aastane Hollywoodi täht meenutas, kuidas teda vägistati teismeeas.

Vaid 15-aastane Moore oli ühel õhtul läinud koju, kus teda ootas tema ema ning üks võõras mees. Viimane vägistas noore naise ning maksis Moore'i alkohoolikust emale vahekorra eest 500 dollarit.

"See oli vägistamine ja kohutav reetmine," meenutab Moore, kes oli vihane oma ema peale. Vägistaja mõnitas tulevast näitlejatari ning küsis, et mis tunne on, et ta ema teda müüb.

Vahetult pärast seda kolis Moore ema juurest minema ning alustas iseseisva eluga. Mõne aasta pärast lõi ta läbi Hollywoodis ning temast sai üks tuntumaid filmitähti maailmas.

Moore'i ja tema vanemate suhe oli juba enne vägistamist väga keeruline. Vaid 12-aastasena pidi tulevane näitleja päästma oma ema enesetapust. "Ma mäletan, et ma pidin oma sõrmedega, väikese lapse sõrmedega, võtma oma ema kurgust välja tablette, mida ta üritas neelata, et enesetappu teha," meenutab Moore.

13-aastaselt sai ta teada, et teda üles kasvatanud mees polegi tema bioloogiline isa ning ta ema on talle terve lapsepõlve valetanud.