DJd valmistuvad võidu plaate keerutama

 (2)
DJd valmistuvad võidu plaate keerutama
Dj TiestoMAVRIXPHOTO.COM

Võistluse "DJ Contest 2011" eesmärk on tunnustada Eesti elektroonilise tantsumuusika maastikul tegutsevaid noori. Tallinna Spordi- ja Noorsooameti ja Harju Maavalitsuse abiga teistkordselt toimuva DJ Contesti finaalüritus toimub 15. oktoobril ka tänavu Tallinnas, klubis Korter. Ürituse lõppvaatus saab läbi  hiljemalt kell 23, mis tähendab, et võistlusele saavad kaasa elama tulla ka nooremad elektroonilise tantsumuusika fännid.

Finaalikoha kindlustamiseks tuleb olla edukas eelvoorude salvestamisel, mis on planeeritud ajavahemikku 5-11 september (Tallinn, Tartu, Pärnu). Eelvoorudes salvestatud videosid hindab selleks spetsiaalselt kokku tulnud žürii. Elektroonilise tantsumuusika austajad saavad enda lemmik võistlejat toetada SMS häälega- võistlejate videod on leitavad internetis aadressil www.ravecast.ee  alates 26. septembrist.
 
Eelmisel aastal võttis võistlusest osa 53 DJ-d üle Eesti. 5nda koha saavutanud Marc Barsegjan aka Mindswitch sõnul on ka tänavu tema poolt tugevat konkurentsi oodata. Eduka 3nda koha saavutanud Merimell Sokk aka Merimell on DJ Contest’i nimetanud enda elu pöördepunktiks, millest sai alguse tema seni kestev edulugu. Ainuüksi Merimelli eelvoorudes salvestatud võistlusvideot on tänaseks vaadanud üle 4000 asjatundliku silmapaari.
 
DJ Contest’i eesmärgile aitavad kaasa ka paljud Eestis respekteeritud DJ-d ja muusikud: DJ Meri aka Cylon-i kogenud kõrv otsib võistlejate seast andekat DJ-d, keda oleks põhjust tutvustada ka raaadiosaate „Tallinn Express“  kuulajatele (Raadio 2); DJ Kolzar broneerib ühele võistlejale 60 minutit tuntud progressiivses tantsumuusika saates „Power Partyzone“ (Power Hit Radio); DJ To-Sha soovil pääseb saatesse „Tjuun-In“ üks Drum’n’Bass asjatundja (Raadio 2). Lisaks, projekti ühe algataja ja eestvedaja Taavi Truu sõnul jälgivad DJ Contest’i käekäiku paljud edukad Eesti promootorid ja meelelahutustegelased, kes otsivad uusi ja huvitavaid artiste.
 
DJ Contest’ga saab kursis olla internetivahendusel www.ravecast.ee või www.facebook.com/Ravecast.