Ei tea veel, mida oma nädalavahetusega peale hakata? Comedy Estonia toob Eestisse maailmakuulsa koomiku Jimmy Carri

 (7)
Ei tea veel, mida oma nädalavahetusega peale hakata? Comedy Estonia toob Eestisse maailmakuulsa koomiku Jimmy Carri
Scanpix

Jimmy Carr on üks Suurbritannia omapärasemaid ja äratuntavamaid koomikuid, kelle kõõksuv naer nakatab igaüht. Eesti komöödiasõbrad tunnevad Jimmy Carri juba kahest eelnevast korrast, mil stand-up’i kroonprints meie kodumaad on väisanud.

Jimmy Carri kolmas kord Eestis möödub kuldsete naljade tähe all. Nimelt on mees kokku kogunud oma parimad naljad ning lisanud need uuele materjalile, et publikuni tuua võimalikult mitmekülgne ja põnev õhtu. Carr on koomikuna oma elutöö pühendanud täiuslike naljade tegemise, nõndaks toob ta uuel tuuril rahva ette kõik, mille üle inimestele naerda meeldib.

Jimmy Carr on stand-up maailams tegutsenud juba viisteist aastat ning selle aja jooksul on ta suutnud kokku panna tervelt üheksa tuuri, teinud kokku peaaegu 2000 šõud, mida on külastanud üle kahe miljoni inimese. Ta on võitnud “Parima stand-up tuuri” auhinna British Comedy Awards’i galal ning nomineeritud ka Perrier’i preemiale.

Jimmy Carri näeb juba homme õhtul Tartus Vanemuise kontserdimajas ning laupäeva õhtul Tallinnas Alexela kontserdimajas. Piletid leiad siit!