Endine telediktor Kerli Dello naasis hommikusse ametisse, kuid enam nägu ei näita!

 (8)
Andres Torm, Kerli Dello ja Rauno Märks
Andres Torm, Kerli Dello ja Rauno MärksFoto: Ring FM

Mõnda aega tagasi "Terevisioonist" lahkunud uudistediktor Kerli Dello on alates tänasest taas hommikuses ametis, ent hoopis mujal!

Nimelt liitus Dello täna sügishooaega alustanud Ring FMi aastavanuse hommikusaatega, vahetades välja raadiohääl Agnes Aaliste. Temaga koos äratavad hommikul raadiokuulajaid Rauno Märks ja tuntud õhtujuht Andres Torm.

"Kerli Dello saabumine meie meeskonda on taevane kingitus!" kommenteeris uue kolleegi tulemist Rauno Märks. Samuti lisas ta, et Agnes Aaliste sügisesed plaanid ei võimaldanud varajase ärkamise tõttu raadiosaate tegemist. "Julgen öelda, et nii head raadiotriot pole siinne meediamaastik juba mitu aastat kuulnud. Kerli hämmastav elukogemus, suur erialane professionaalsus ja terav huumorimeel on just see kimbuke lilli, mis meie programmi vaasi sobib," arvas Rauno Märks.

"Ma olen alati olnud varajane ärkaja. Poolteist aastat pausi on olnud piisav aeg mõistmaks, et üks hommikuprogramm on elust puudu. Mulle meeldib sündmustel kätt pulsil hoida ja RingFM Hommikuklubi just seda pakubki," rääkis Dello.