ENNE JA NÜÜD | Tõeline põhjus, miks Christina Aguilera on 25 aastaga muutunud kaunist neiust ilukirurgia katastroofiks

 (6)
ENNE JA NÜÜD | Tõeline põhjus, miks Christina Aguilera on 25 aastaga muutunud kaunist neiust ilukirurgia katastroofiks
Christina Aguilera aastal 2004 ja nüüd.Fotod: Scanpix

On möödunud rohkem kui kaks aastakümmet, kui pisike Christina Aguilera tänu "The Mickey Mouse Clubile" tuntuks sai. Lapsstaarist sirgus maailmakuulus lauljatar, kuid väidetavalt on aastatega Christina sattunud sõltuvuse noorena püsimisest ning seetõttu on ta tihe külaline ilukirurgide kabinettides.

Kui 38-aastane Christina sel nädalavahetusel koos oma perega "The Addams Family" esilinastusele jõudis, levisid fotod tema uuest näost kulutulena üle maailma.

Ajaleht Mirror kirjutas juba sel suvel, et spetsialistide hinnangul on Aguilera lasknud oma näol teha ligi kümmekond protseduuri. Tippilukirurg ütles väljaandele, et lauljatar on lasknud teha täitesüste oma näos kõikidesse piirkondadesse, kuhu neid üldse tehakse.

Näiteks on Aguilera lasknud täitesüste teha selleks, et defineerida oma lõuajoont ning samuti on tal täidetud ära ka põsesarnad. Lauljatari otsaesine püsib samuti sile tänu botoxile ja ka huultesse on tehtud süste.

Kuid sel nädalavahetusel tehtud fotod näitavad, et lõputute süstidega on midagi naise näos valesti läinud. Nimelt tundub, et Aguilera üks põsesarn on saanud rohkem täitmist ning seetõttu on tal üks silm ka rohkem kinni.