ENNE JA NÜÜD | Tuntud näitleja kaotas 100 kilo ja treenis end lihamäeks: fännid ei tunne teda enam äragi!

 (29)
ENNE JA NÜÜD | Tuntud näitleja kaotas 100 kilo ja treenis end lihamäeks: fännid ei tunne teda enam äragi!
Ethan Suplee 2010. aastalKuvatõmmis: Youtube

Mitmes tuntud filmis ja seriaalis kaasa teinud Ethan Suplee avalikustas fännidele oma uue välimuse. Terve oma karjääri pontsakate meeste rolle täitnud näitleja on kaotanud lisakilod ja vahetanud üleliigse rasva hoopis lihaste vastu.

Eelkõige sajandivahetuse paiku maailmas kuulsaks saanud Suplee on kaotanud suure osa oma keharasvast ning selle asemel on ta treeninud endale vägevad lihased.

Näitleja on avalikustanud, et ta kaalus juba 10-aastaselt 100 kilogrammi ning tema isa üritas teda panna karmile dieedile. Kuid mõne aja pärast leebus Suplee ema, kes lubas poisil dieeditamine lõpetada.

"Mul tekkis idee, et toit on midagi, mida inimesed ei taha, et ma saaksin," meenutab staar ning lisab, et seetõttu tekkiski tal ebatervislik suhe toitumisega.

Oma elu jooksul on ta läbinud mitmeid dieete. Ühel hetkel toitus ta igapäevaselt ainult tuunikalast ja ühest küpsisest.

Esimene suurem kaalulangus leidis aset 2010. aastal, kui ta sattus sõltuvusse jõusaalis rattaga sõitmisest. "Pärast kahte aastat ütles mu naine: "Idioot, sa ei saa jääda pensionile ja sõita ainult rattaga. Sa pead tööd leidma."," meenutab ta, kuid probleem tekkis sellega, et filmitegijad ei tundnud teda enam ära ning ta hakkas taaskord kaalust juurde võtma.

Suplee nüüd: