EscapeTartu tõi DRACULA Tartusse!


EscapeTartu tõi DRACULA Tartusse!
Escape Room

Lõuna - Eesti suurim põgenemistubade pakkuja EscapeTartu avas 7. märtsil Tartus uue põgenemistoa nimega Dracula. Tegu on EscapeTartu poolt järjekorras juba 9nda toaga, mis Tartu ja Lõuna - Eesti inimesteni on toodud.

EscapeTartu meeskond kasutas Dracula toa ehitamisel ära kõiki seni saadud kogemusi ning eesmärgiks oli teha Eesti üks parimaid ja ägedamaid põgenemistubasid. Esialgne tagaside näitab, et see ilmselt õnnestus.

Dracula põgenemistoa näol on tegemist maailma tasemel toaga, kus on väga palju pandud rõhku nii sisekujundusele, temaatikale kui ka tehnilistele lahendustele. Kuna kvaliteedis ei tahetud järeleandmisi teha, võttis toa valmimine aega ligi 4 kuud. Põgenemistoas on välja palju tähelepanu pööratud sellele, et ülesanded on mängulised, osalistele lõbusad ja meeskonntööd arendavad. Samuti on ülesanded mõnusalt mõtlema panevad, et kõik mängijad saaksid toast põgenemiseks veidi ajugümnastikat teha. Dracula tuba sobib kõigile mängijatele - alates lastest kuni pensionärideni välja. Kuna toas ei ole ehmatavaid efekte, sobib Dracula tuba kenasti ka pelglikematele mängijatele.
Dracula põgenemistoast saab kindlasti Lõuna - Eesti elanike seas üks populaarseimad põgenemistubasid. Sellele annab kinnitust testgruppidelt ja mängijatelt saadud tagasiside, inimeste huvi toa vastu kui ka eelbroneeringute suur number. Seega EscapeTartu ootab kõiki huvilisi Dracula toast põgenema!

Lisaks Draculale on EscapeTartul veel 4 erinevat põgenemistuba, mis kõik on nii temaatiliselt kui raskus astmetelt sobilikud igas vanuses mängijatele – alates lastest kuni pensionärideni välja. Põgenemistoad on erineva temaatikaga, kandes nimesid Disko, Pangarööv, Asteroid, PsychoLAB. Põgenemistoad ei ole hirmsad, mistõttu on nad sobilikud kõigile.

EscapeTartu on võimalik tulla niisama mängima ja samuti oleme väga populaarne koht erinevate ürituste korraldamiseks. Meil saab korraldada põnevaid (laste) sünnipäevi, või hoopis mõnusaid ja meeldejäävaid korporatiivüritusi (firmapeod, seminarid, meeskonnakoolitused, kliendiüritused).

EscapeTartus on mõnus lounge ja seminariruum kõige vajaliku tehnikaga, kus saab koos kolleegide/sõpradega mugavalt aega veeta, süüa – juua, tähtpäevi tähistada ja koolitusi teha. Lisaks väga ägedale ja meeldejäävale kogemusele lahkuvad meie külastajad ühe suurepärase elamuse võrra rikkamalt!

Pakume üritusi kuni 50nele inimesele. Suurematele seltskondadele oleme alati leidnud lahenduse koostöös meie partneritega. EscapeTartus võib üritustele alati kaasa võtta omad söögid/joogid. Samuti pakume soovi korral nii toitlustust kui transporditeenust.

Küsimuste korral võtke meiega julgelt ühendust!

https://www.escapetartu.ee/
info@escapetartu.ee
Tel: +372 56775405
Tiigi 78, Tartu