Evelyn Mikomägi otsib Tartust modelle

 (4)
Evelyn Mikomägi otsib Tartust modelle
Foto: Andres Putting

Lõuna-Eesti moeüritusele Moekuulutaja oodatakse sel sügisel õnne proovima värskeid modellikandidaate, sest kohal on modelliagentuuride Living Models ja Baltic Modelsi esindajad Evelyn Mikomägi ja Victoria Kass, kes otsivad Tartust järgmist supermodelli.

1.-3.  oktoobrini toimub Tartu Kaubamajas Moekuulutaja festival, kus lisaks mitmetele moega seotud üritustele ja etendustele on sel aastal avatud ka spetsiaalne model lounge, kuhu oodatakse castingule  õnne proovima kõiki neidusid ja noormehi üle Eesti.

Modellikandidaadid astuvad Living Modelsi ja Baltic Modelsi esindajate Evelyn Mikomägi ja Victoria Kassi professionaalse pilgu ette, kust võib tulla nii mõnigi unistuste tööpakkumine.

"Peale modellimõõtu mannekeenide ootame kandideerima ka people- ehk reklaammodelle. See tähendab igas vanuses ja mõõdus fotogeenilisi karaktereid ning talente, nii mehi kui naisi,” rääkis Evelyn Mikomägi.

”Modelle küsivad meilt pildistamisteks-filmimisteks omakorda reklaamiagentuurid, produktsioonifirmad, rõivatootjad, disainerid ja ajakirjad üle maailma – alati soovitakse näha uusi nägusid. Ja kes teab, võib-olla leiame just Moekuulutajalt järgmise maailma mastaabis supermodelli.“
 
Modelliks pürgijad saavad kohtuda Baltic Modelsi esindajatega neljapäeval ja reedel kell 15.00-18.00 ning Living Modelsiga laupäeval kell 12.00-15.00.