FOTO | Endine vormel 1 piloot Adrian Sutil tegi mitu miljonit maksva superautoga avarii


FOTO | Endine vormel 1 piloot Adrian Sutil tegi mitu miljonit maksva superautoga avarii
Adrian SutilScanpix

Vahet pole, kui hea sõitja sa oled, õnnetusi tuleb ikka ette. Mõru pill aga tuleb alla neelata siis, kui õnnestus toimub 2,2 miljonit dollarit maksva superautoga.

McLareni superauto, mille väärtuseks on 2,2 miljonit dollarit, tegi Monacos tõsise avarii. Autoroolis oli väidetavalt endine vormel 1 piloot, 37-aastane Adrian Sutil, kirjutas Yahoo.

Pildid õnnestusest hakkasid sotsiaalmeedias levima teisipäeval. Nendel oli näha kehvas seisus oranži Senna LM mudelit, mis oli vastu posti sõitnud. Mõnel pildil on näha ka Sutili auto kõrval istumas.

Auto esiosa on täielikult puru ja tuuleklaas kilduseks. Sutil ei ole oma osalust ja tervislikku seisundit veel kuidagi kommenteerinud, kuid sündmuskohal olnud asjaosaliste sõnul endisel rallisõitjal vigastusi pole.

Avarii toimus Monaco provintsi kohal mägedes Cote d'Azuri kommuuni Ezre lähedal. McLaren Senna LM väärtuseks loetakse 2,2 miljonit dollarit ja neid tegi vaid 24, kui nad selle aasta alguses müügile toodi. Sutil on üks kuuest, kes omab papaia oranži värvi sõidumasinat.

Adrian Sutil sõitis vormel 1'te seitse aastat kolme erineva võistkonna - Spyker, Force India ja Sauber - eest.

Iroonilisel kombel on tema karjääri üks parimaid lõppkohti just Monacos, kus ta 2013. aastal lõpetas viiendana.