FOTO | Kibe, kibe! Eesti ärimees võttis Läti armastatud näitleja endale naiseks

 (19)
FOTO | Kibe, kibe! Eesti ärimees võttis Läti armastatud näitleja endale naiseks
Delfi LV

Jaanuaris teatasid Läti Rahvusteatri hinnatud näitlejanna Evija Skulte ja Eesti ärimees Aimur Kruuse, et nad on kihlunud. Pea kolm aastat koos olnud paarike tegi oma suhte ametlikuks 31. augustil.

Sklute, kes andis abiellumisest teada Facebooki vahendusel, kinnitas, et nüüdsest kannab ta oma abikaasa perekonnanime.

Näitlejanna tunnistas intervuus, et Aimur palus teda naiseks eelmise aasta detsembris. Paar oli välismaal reisil ja mees palus kätt romantilises kohas mägedes. Nad istusid imeilusa vaatega pingil ja mees sosistas ettepaneku naisele kõrva.

Paari suhe tuli Läti meedias avalikuks eelmise aasta kevadel, neid märgati koos mitmel tähtsal seltskonnaüritusel. Peagi kinnitas Skulte suhet Läti Delfile.

Möödunud aasta oktoobris andis naine intervjuu ajakirjale Ieva ja tunnistas, et vaikselt mõeldakse ka igavese liidu sõlmimise peale. "See on tähtis samm, me oleme üsna kaua koos olnud – poolteist aastat. Nüüd on aeg otsustada. Ja ma tahan edasi liikuda," tunnistas naine

"Ta on väga nutikas, erudeeritud ja intelligentne," kiitis naine enda eestlasest armastatut.

Paar kohtus spaas, omavahel suhtlevad nad vene keeles. Alguses ei teadnud mees, et tegemist on kuulsa näitlejannaga. "Kui me kohtusime, siis ma ei teadnud, et Evija on Lätis tuntud persoon."