FOTO | Õnn pärast õnnetust! Traagiliselt hukkunud Julia Natšalova 12-aastane tütar poseeris beebiga

 (15)
FOTO | Õnn pärast õnnetust! Traagiliselt hukkunud Julia Natšalova 12-aastane tütar poseeris beebiga
Kuvatõmmis

Märtsis mitme raske haiguse tagajärjel siit ilmast lahkunud lauljatar Julia Natšalova ainus järeltulija, tütar Vera sai endale pisikese õe, vahendab vene Delfi.

Natšalova endine abikaasa, kõmuline jalgpallur Jevgeni Aldonin sai oma uue abikaasa Olgaga tütre. Vastsündinu sai endale väga ilusa nime - Anžeelika ning uue õega sai Instagrami pildi jaoks poseerida ka uhke vanem õde. Peale pisitütre ja 12-aastase Vera on nende perekonnas sirgumas ka kolmeaastane poeg Artjom.

Pärast Julia surma palus Jevgeni naise vanematelt, et ta saaks ise oma teismelise tütre üle hooldusõiguse ning nüüd elabki Vera oma isa ja kasuema juures.

Natšalova lahkus siit ilmast 11. märtsil Moskva haiglas. Teated lauljanna nõrgast tervisest tulid avalikkuse ette juba 2018. aasta märtsis. Selgus, et Natšalova põeb mitut rasket haigust korraga ning tal diagnoositi podagra, diabeet ja luupus.

Naise surma hetkel viibis tema tütar Vera klassiekskursioonil Londonis ning tüdruku õpetajad otsustasid, et nad teatavad teda ema surmast alles pärast kodumaale naasmist.