FOTOD: Ametikoolis saab õppida ja elada kaasaegsetes tingimustes


Tartu Kunstikooli Mac-i klass
Tartu Kunstikooli Mac-i klass

Paljudele noortele tähendab kutseõppeasutusse minek seda, et koolist ja ühiselamust saab mitmeks aastaks justkui teine kodu. Seetõttu hindavad õpilased väga, et pea kõigis kutseõppeasutustes on tänaseks kaasaegsed õppe- ja eluruumid ning seadmed annavad teinekord silmad ette suurfirmadelegi.

Viimastel aastatel on Euroopa Liidu struktuuritoetuse abil renoveeritud ja ehitatud üle Eesti enamus kutseõppeasutuste koolihooneid ja õpilaskodusid. Suurt tähelepanu on pööratud ka õppeklasside ning praktikabaaside ajakohastamisele, sest tähtis on, et õpilased saaksid juba koolis harjutada nende seadmetega, millega tulevases töökohas kokku tuleb puutuda.

Veendu oma silmaga, et ametikoolis õppida ja õpilaskodus elada on igati mugav ja mõnus!

Infot kutseõppe võimaluste kohta leiad Noorelt Meistrilt, mis toimub 6.-7. märtsil Tallinnas Eesti Näituste messikeskuses. Mõõtu võtavad pea 350 kutseõppurit 25 erialal, avatud on töötoad ametite proovimiseks, õppimisvõimalusi tutvustavad 31 kutsekooli üle Eesti. Sissepääs on kõigile huvilistele tasuta! Uuri lähemalt www.noormeister.ee ja liitu üritusega Facebookis.