FOTOD: Haruldased kaadrid! Salapärase saientoloogiasekti peakorter on kui lukshotell

 (1)
Saientoloogia kirik
Saientoloogia kirikFoto: Tim Boyles, AFP

19. novembril kogunesid tuhanded inimesed, kelle seas olid ka näitlejad Tom Cruise ja John Travolta, Clearwaterisse Floridasse, et sisse õnnistada uus saientoloogide peakorter, mille valmimine maksis 145 miljonit dollarit. Lehekülg So bad So good on nüüd avalikustanud pildid megahäärberis sees olevast. Vaata ja imesta!

Saientoloogia on väga sügav ja pühendumist nõudev religioon, mille põhiolemus peitub lõpututes vaimsetes otsingutes, mis peaksid purustama tavamaailma kammitsevaid doktriine ja seaduseid, sealjuures pole selle kultuse juures tähtis mitte niivõrd sisseõnnistamine või ristimine, vaid oluliste põhimõtete järgi elamine. Ilma ühtegi viga tegemata!

Tom Cruise ühines saientoloogia sektiga juba 1980ndatel, kuid hakkas sellest rohkem rääkima alles 2004.aastal ning on sektisiseselt pälvitud auastmete kohaselt väga kõrge vaimulik. Talle on siseringis jagatud ka erinevaid tiitleid ja medaleid - näiteks Rahvusvahelise Saientoloogide Ühingu medal julguse eest vabaduse nimel võitlemisel.


Vaata, milline näeb saientoloogia uus peakorter välja SIIT!