FOTOD JA VIDEO: Palju silmailu! Võimsad tuunitud rekkad Eesti esimesel Baltic Truck Showl

 (19)

Tallinna Laululava ümbrus täitus täna 18.juulil uhkete veoautodega, kui merepoolsel kolmehektarisel alal hakkas laiuma Balti riikides esmakordselt toimuv kunstiliselt kujundatud ning tuunitud raskeveokite näitus Baltic Truck Show. Teiste seas on kohal ka Harley Davidson Eesti esindus ning Corvette’i klubi.

Näitusautode ühe pärlina saab Lauluväljakul näha Põhjamaade suurima samalaadse näituse Nordic Trophy eelmisel aastal võitnud autot.

Esmakordselt valitakse baltikumi parim raskeveok. Lisaks on kohapeal esindatud ka paljud transpordifirmad ning rasketranspordiga seotud ettevõtted.

Baltic Truck Show ühe osana päevaprogrammist on Eesti parimate spetsialistide võistlus puumaterjali koormasse kogumisel ning silmailu pakub kindlasti ka Miss Baltic Truck – võistlus. Toimub ka enduro-tsiklite vigursõidu show. Esimese Baltic Truck Show lõpetab Terminaatori kontsert ja traditsiooniline ilutulestik.

Baltic Truck Show peakorraldaja on puiduala transpordivahenditele spetsialiseerunud Soome firma Forest Steel.

"Baltikumil oleks ka vaja oma rasketranspordiala populariseerivat üritust, sest rasketranspordivahendite tuunimine on siinmail veel suhteliselt vähene, kuid meie soov on anda tõuge selle harrastuse levimisele kogu baltikumis," ütles Forest Steel’i tegevjuht Olli Mäkelä.