FOTOD | Kas pulmad on tulemas? Roberta Einer näeb pruutkleidis imeline välja

 (10)
Presidendi vastuvõtt Estonias 2019
Presidendi vastuvõtt Estonias 2019Foto: Rauno Volmar

Moedisainer Roberta Einer, kes läks eelmise aasta lõpus lahku pikaaegsest kallimast Tom-Olaf Urbist ehk Reketist, poseerib Instagramis kaunis pruutkleidis. Kahjuks on Londonis elav eestlanna pannud selle selga vaid töö tõttu.

Ei ole teada, kas moedisaineri süda on jätkuval vaba, kuid ühe pruutkleidiga foto juurde lisas Roberta, et ta tunneb end lootusrikkalt. Samas selgub, et 27-aastase naise süda kuulub ka tema karjäärile. "Taipasin, et olen oma tööga olnud abielus viimased 10000 aastat," kirjutas Roberta.

Foto: Instagrami kuvatõmmis

Jaanuaris avalikustas Kroonika, et Reket ja Roberta pole enam koos. „Kahjuks pole põhjuseks tihedad töögraafikud ja välismaal viibimine,” selgitas toona Roberta. „Lahkuminek toimus eelmisel aastal ja saatuslikuks said lahkarvamused käitumises – mis on aktsepteeritav käitumine ja naise kohtlemine lähisuhtes. Pikemalt sellel hetkel peatuda ei sooviks...”. Veebruarikuus tulid Roberta ja Tom-Olaf presidendi vastuvõtule eraldi. Kui räpparil kaaslast polnud, siis Roberta võttis kaasa oma isa.

Foto: Instagrami kuvatõmmis
Seotud lood:

Roberta tunnistas märtsikuus antud intervjuus Anne & Stiilile, et tema ja Tom-Olaf arvasid, et nad ongi elu lõpuni koos. “Meil ei olnud plaan B-d. Meie plaan A oli olla lõpuni, päriselt, koos,” lausub Roberta, meenutades kolm aastat kestnud suhet.

“Enamik inimesi ei koge niisugust armastust terve elu jooksul. Sõbrad pole pooli valinud ning suhtlevad mõlemaga. Pere on võtnud mind vastu katkise ja õnnetuna, kodus olen hoitud kui suhkruvati sees.”