FOTOD | Maailma seksikaimaks vanaemaks valitud kaunitari pildid on nii kuumad, et Instagram ei luba neid enda lehelegi

 (5)
FOTOD | Maailma seksikaimaks vanaemaks valitud kaunitari pildid on nii kuumad, et Instagram ei luba neid enda lehelegi
Foto: Instagram

Austraallanna Gina Stewart sai kodumaal kuulsaks selle aasta alguses, kui ta võttis osa ajakirja Maxim'i korraldatud iludusvõistlusel. Kui enamik võistlejaid olid kahekümnendates, siis aasta tagasi vanaemaks saanud Gina paistis silma ka 48-aastasena.

Neli last sünnitanud Gina on elu parimas vormis, ning sooviks oma kaunist figuuri ka Instagramis eksponeerida. Kuid piltide jagamiseks mõeldud sotsiaalmeedia lehe arvates on maailma kuumima vanaema fotod liiga seksida nende jaoks.

Instagram on eemaldanud ka ühe hiljutise pildi, mis on Ginal harja punaseks ajanud. Nimelt järgib ta lehe reegleid, mis ütlevad, et rinnanibusid pole lubatud piltidel eksponeerida. "See on ainult alastipilt, mis on küljelt tehtud ja juuksed katavad mu keha," kirjeldas Gina keelatud pilti.

Kahjuks tuleb kauni vanaema seksikaid pilte nautida nii kaua kui võimalik, sest Gina lubas tulevikus rinnaimplantaadid eemaldada. Kümme aastat tagasi arvas ta, et suuremad rinnad lahendavad kõik tema probleemid. "Kui aus olla, siis mitte midagi ei muutunud, mind mõisteti isegi rohkem hukka," lisas ta.

Kui arvate, et Gina näolapp on ka läbinud kosmeetilisi protseduure, siis eksite rängalt. "Ma ei kasuta botoxit, ma usun väärikalt vananemisse," ütles ta uhkelt.