FOTOD | Presidendi lehvitamisaktsioon sütitas uinunud Tallinna hotellides tuled ja südame!

 (14)

Juba kolmandat esmaspäeva toimus president Kersti Kaljulaidi üleskutsel aktsioon "Lehvita, sest hoolid", mis kutsub üles tuledega aknal vilgutama esmaspäeval kell 20, andmaks eesliinil töötajaile märku, et nende peale mõeldakse. Tänase aktsiooniga läks kaasa ka üks hotell, kus süttisid nädalaid pimedana püsinud akendes taas tuled... ja neist moodustus süda!

Tallink City hotell ajastas oma Laikmaa tänava hotelli tulede süttimise kokku ka samal ajal sadamast kõlavate laevade udupasunatega, mis tühjas linnas kauaks kajama jäi.

„Me kõik näeme ja kuuleme praegu igapäevaselt, millise pinge all on juba praegu meie eesliinitöötajad meditsiiniasutustes, politseis, päästevaldkonnas ja mujalgi. Ka meie oma laevapersonal, kes iga päev tegutseb selle nimel, et kaubad meie riikide vahel liiguksid ja meie inimesed koju jõuaksid. Nad kõik on ära teeninud meie südamliku ja siira tänu. Kuna tänasel päeval on meil tänu avaldamiseks võimalused veidi piiratud, siis väikseim asi, mida me teha saame on võimendada ühiskondlikke algatusi, millel selline üllas eesmärk on,“ kommenteeris aktsiooni toetamist Tallink Grupi kommunikatsioonijuht Katri Link.

Sama aktsiooniga oli kaasa läinud ka Ibis Tallinn hotell Juhkentali tänaval.

Kahjuks kumab aga enamikes pealinna hotellides kurvalt vaid avariivalgustus.

Koroonaviirus SARS-CoV-2

  • Inimesed, kes kahtlustavad nakatumist koroonaviirusega, peaksid võtma ühendust oma perearstiga, küsima nõu perearsti nõuandeliinilt 1220 (välismaalt +372 634 6630) või koroonaviirusega seotud küsimuste jaoks loodud numbril 1247 või vajadusel kutsuma kiirabi, helistades hädaabinumbril 112.
  • COVID-19 haiguse sümptomid on sarnased gripile. Viiruse levinumad sümptomid on köha, palavik ja hingamisraskused. Parim kaitse nakkushaiguse leviku vastu on käte pesemine ja inimestega kontaktist hoidumine.
  • Vaata koroonaviirusesse nakatunute statistikat Eestis!
  • Loe lähemalt koroonaviiruse ja kehtivate piirangute kohta valitsuse erileheküljelt kriis.ee!