FOTOD | Seks müüb, kuid mitte Lähis-Idas: VAATA, millised näevad välja staaride kuulsad plaadikaaned pärast tsensuuri!

 (23)
FOTOD | Seks müüb, kuid mitte Lähis-Idas: VAATA, millised näevad välja staaride kuulsad plaadikaaned pärast tsensuuri!
Fotokollaaž: Bored Panda

Bikiinid ja miniseelikud on Lääne maailmas üpris tavapärane nähtus, kuid Lähis-Idas on lood veidi teised. Riikides nagu Saudi Araabia ja Iraan on kehtestanud äärmiselt ranged seadused, mille kohaselt tuleb kinni pidada islami traditsioonidest ning naistel on keelatud näidata kõike peale oma näo ja käte. Need piirangud kehtivad absoluutselt kõigile — isegi maailmakuulsatele popstaaridele nagu Britney ja Madonna!

Põhja-Ameerikas on seksikate ja nappide rõivaste kandmine üpris kindel viis oma asju müüa. Kui need pildid leiavad aga meedia või reklaamide vahendusel oma tee Islami piirkondadesse, tuleb neid enne rahvale näitamist veidi kohendada. Enamikel juhtumitel vastutab tsensuuri eest religioosne politsei, kes tõmbab musta vildikaga üle näiteks Shakira õlad või Mariah Carey naba. Viimasel ajal on mindud Photoshop'i kasutamisega aga natukene loomingulisemaks ning hiljuti asendati näiteks üht basseini reklaaminud naisterahvas rannapalliga.

Vaata veebisaidile Bored Panda postitatud stiilinäiteid Lähis-Ida parimatest, halvimatest ja kõige humoorikamatest töödeldud piltidest!