FOTOD: Tudengimiss 2012 on Elise Tallinna Ülikoolist!

 (19)
FOTOD: Tudengimiss 2012 on Elise Tallinna Ülikoolist!
Foto: Christo Neemre

Kolmapäeval, 9. mail valiti Club Hollywoodis Miss University 2012, kelleks sai aktiivne ja kena tudeng Elise Kopelman Tallinna Ülikoolist.

Tudengimissi I printsessi tiitli pälvis Elina Ridal Tallinna Tehnikaülikoolist, II printsessi tiitli pälvis Nele Maria Palipea ning III printsessiks tituleeriti Zvirgzdinš Tallinna Tehnikakõrgkoolist. Publiku lemmikuks valiti Elina Ridal. Miss Pokkeri ning One Condoms`i tiitli võitis endale Elise Kopelman.

Miss University 2012 valis välja auväärne 5-liikmeline žürii eesotsas raadiohääle ja telenäo Kertu Jukkumiga. Lisaks kuulusid žüriisse Tudengimees 2011 Dmitri Matin, Miss University 2011 Katre Tamm, tudengipäevade korraldaja Veiko Ristissaar ning Triobeti esindaja Veiko Krünberg.

Missikandidaadid astusid ülese kolmes peadpööritavas voorus. Lava köeti soojaks tutvustava tantsuga. Lisaks näidati oma parimaid oskusi talendivoorus ning kevadist meeleolu tekitati bikiinivooruga.

Tudengiüritusele omaselt oli Club Hollywoodi meelaid ja vallatuid tudengeid täis ja koos pidutseti varajaste hommikutundideni.

Miss University valimine pani ilusa punkti tudengipidude hooajale Club Hollywoodis. Juba uuel õppeaastal lahutavad tudengite meelt uued tudengimehed ja tudengimissid.Kasutad reklaamiblokeerijat.

Sisu mugavamaks tarbimiseks
telli Delfi Kogupakett või reklaamivaba pakett.

Kogupakett
1€ / kuus*
Sisaldab 11 Eesti tippväljaande tasulist sisu, vähem bännerreklaame, saad jagada kuni 4 kasutajaga.
* Esimene kuu 1 €, edasi 9,99 €
Reklaamivaba pakett
2,99€ / kuus
Saad lugeda tasuta sisu ilma bännerreklaamideta. Ei sisalda tasulise sisu lugemisõigust.
 
Lisan erandi. Vaata AdBlock juhist siit
ja AdBlock Plus juhist siit.
Mõistame, et käid meie juures uudiseid lugemas, mitte reklaame vaatamas. Reklaamidest sõltub meie sissetulek ja see võimaldab meil pakkuda sulle soodsalt head ajakirjandust.