FOTOD | Uus kulmutrend kohal! Unustage kitkumine ja niiditamine, puhmas monokulm ei jäta kedagi külmaks

 (77)
FOTOD | Uus kulmutrend kohal! Unustage kitkumine ja niiditamine, puhmas monokulm ei jäta kedagi külmaks
Instagram / @sophiahadjipanteli

Küproselt pärit Instagrami modell Sophia Hadjipanteli kogub kiirelt populaarsust enda julgete ja naturaalsete kulmudega. Noorel naisel on Instagramis juba pea 50 000 fänni ja tema fotode juures olev kommentaarium on üks kõige polariseeritumaid internetis.

Naise postituste kommentaare lugedes paistab, et on inimesi, kes saavad tema isikupärasest kulmumoest aru. Ilu võib eksisteerida ka väljaspool ühiskonnas eksisteerivaid norme. Kuid samas on seal ka tuhandeid negatiivseid kommentaare.

Sofia õpib praegu USA-s juurat ning tahab saada juristiks. Vabal ajal teenib naine raha modellindusega. Tema isikupärased kulmud aitavad selles vallas päris hästi tööd leida.

"Ma ei tee seda selleks, et inimestele oma monokulmuga meeldida. Ma pigem teen seda tõestamaks, et on võimalik rahulikult elada ka teistsuguse välimusega. Ma isiklikult arvan, et mu nägu on monokulmuga ilusam. Mõned ei nõustu sellega ja see on täiesti hüva," sõnas modell.

Hadjipanteli tänab uhkete kulmukaarte eest häid geene: "Kui sa oled perekonnas, kus kõikidel liikmetel on paksud kulmud, siis sa ei tunne ennast nende pärast halvasti."

Kuna naine on loomulik blondiin, hakkas teda kulmude pidev kitkumine ja hooldamine väsitama.

Seotud lood:

Naine kavatseb ka tulevikus enda puhmas kulme uhkusega maailmale näidata, kritiseerijad teda ei kõiguta.