FOTOD: Vaata, millised staarid Cosmo Glämmilaadal oma hilpe ja ehteid müütasid

 (25)
FOTOD: Vaata, millised staarid Cosmo Glämmilaadal oma hilpe ja ehteid müütasid
Cosmopolitani Glämmilaat Foto: Vallo Kruuser, Eesti Ekspress

Täna toimus Viru Keskuse aatriumis taas Cosmopolitani Glämmilaat, kus käis oma hilpe ja ehtekraami müütamas nii muusikuid kui ka moeinimesi.

Cosmopolitani Glämmilaadale olid oma asju müüma tulnud Karolin Kuusik, Heidy Purga, Evely Ventsli, Getter Jaani, Mai Palling ja Tommyboy ansamblist “Külalised” ning mitmed teised.

Esmakordselt oid eraldi kohale kutsutud ka tuntud moe-, ilu- ja elustiiliblogijad Helene Vetik, Merily Leis ja Publiku pärl - Stella K. Wadowsky.

Liisi Eesmaa pani müüki mõningad rabavad vintage-hitid ja paar kleiti oma eelmise aasta Tallinn Fashion Weekile loodud Kolmlõike-kollektsioonist.

Seotud lood:

Räppar Tommyboy võttis kaasa oma bändi "Külalised" erinevaid albumeid, samas kui ansambli naishääle Mai Pallingu müügiletilt leidis koguni kleite, mis presidendi vastuvõtul käinud.

Endine saatejuht, pokkeripreili Evely Ventsli müütas sügisesi sooje riideid. Cosmopolitani moe- ja ilutoimetaja ning stilist Karolin Kuusik pani aga koos sõbranna Heidy Purgaga kahasse püsti müügileti, kus leidus palju põnevaid ehteid.

Vaata pilte: