Fox Life näitab „Grey anatoomia“ 8. hooaega!

 (5)
Fox Life näitab „Grey anatoomia“ 8. hooaega!
Foto: Fox Life

Täna lähevad kanalis Fox Life eetrisse kaks esimest episoodi Shonda Rhimes´i („Printsessi päevikud 2“, „Erapraksis“, „Risttee“) loodud kahe Kuldgloobuse ja nelja Emmy auhinnaga pärjatud meditsiinidraama „Grey anatoomia“ (“Grey’s anatomy”) 8. hooaeg. Esilinastuse puhul näitab Fox Life täna sarja kaht esimest episoodi.

Sarja peaosades mängivad tuntud näitlejad – Ellen Pompeo (“Püüa kinni, kui suudad”), Patrick Cempsey (“Nõiutud”; “Transformerid: Kuu varjukülg”; “Valentinipäev”), Chanda Wilson („Philadelphia“) jt.

„Grey anatoomia” on draamasari, mis põhineb Seattle Grace Mercy West haigla internide ning nende juhendajate pingelisel elul ja tööl. Haigla on loonud kõige tugevama kirurgilise residentuuriga programmi, mis on ette valmistanud palju häid arste ja praktikante. 8. hooaja alguses saavad endised internid Meredith, Christina ja Alex endale praktikandid, keda juhendada. Ka sel hooajal peavad arstid võitlema elu ja surmaga ning nad avastavad, et nii meditsiini kui sõprust ei saa must-valgena võtta – tõeline elu peitub musta ja valge koosmõjul.

USAs esilinastus sarja 8. hooaeg 22. septembril 2011. aastal.