HIRNU HERNEKS: Publiku lugejad fantaseerisid, millest Tramp ja Puutin mõelda võiksid!

 (1)
"Tramp ja Puutin" fotoseeria
"Tramp ja Puutin" Foto: Heiki Laan, Pressimaterjal

Täna õhtul jõuab Solarise Apollo Kino lavalaudadele komöödia "Tramp ja Puutin", mille nimiosades astuvad üles Jan Uuspõld (Puutin) ja Peeter Oja (Tramp). Publik pani loosi 3x2 piletit show 1. novembri etendusele – võitmiseks tuli vaid osata Uuspõllu ja Oja vääriliselt nalja visata. Vaata, milliste pirnidega meie lugejad maha said!

Tramp ja Puutin


Tramp ja Puutin
Seotud lood:


Tramp ja Puutin

Etenduse "Tramp ja Puutin" produtsent Mart Normeti jaoks seisneb uue etenduse põhiline intriig selles, et maailma kaks kõige tähtsamat meest kohtuvad ühes ruumis kahekesi, ilma nõunike, tõlkide, turvameeste ja teiste abilisteta. “Igapäevaselt seisab nende selja taga suur armee, palju raha ning üüratu ego. Õigemini, üüratu ego ei asu nende selja taga, vaid käib neist alati kaks sammu ees,” kirjeldab Normet. “Me kuuleme nende meeste tegudest ja mõtetest iga päev. Justkui elaksime nendega koos! Aga ometi ei ole me neid näinud inimestena. Nüüd on see võimalus!”

Komöödia stsenaariumi konsultant on politoloog ja Eesti Ekspressi peatoimetaja Erik Moora, kes on olnud ka “Tujurikkuja” produtsent ning “Ärapanija” toimetaja. “Maailm ei ole peale seda salajast tippkohtumist enam endine,” muigab Moora. “Me arvame, et me teame palju ja saame aru sellest, kuidas maailmas asjad käivad, aga kas ikka päriselt.”

Kel loosiõnnes ei vedanud, siis pileteid saab veel Piletilevist!