HUMOORIKAS VIDEO | Nublu tubli sõnavõtt sai piinliku katkestuse: mina ka

 (7)
Eesti Muusikaauhinnad 2019
Eesti Muusikaauhinnad 2019Foto: Madis Veltman

Kirstel Aaslaid, Nublu ja NOËP valivad välja ühe kooli, kes Maailmakoristuspäeval aktiivse osalemisega kõik kolm artisti oma kooli esinema saavad.

Äsja sotsiaalmeediasse laetud videos räägib NOËP küll üllatuslikult hispaania keeles, kuid õnneks tõttab teda tõlkima Nublu.

Mõminaräppari tubli sõnavõtt saab piinliku katkestuse kui Kristel Aaslaid ta jutule vahele segab. "Mina ka," üritab lauljanna tuntud hitti tsiteerides nalja teha.

"Hakkame kusagilt otsast peale ja proovime neid väikseid samme aina suuremaks tehes veidike seda meie maakerakest puhtamaks ja tervemaks teha," juhatas Aaslaid pealkirjas video viisakalt sisse.

"Ma pole ka mingi eriline musternäidis ja 100% plastikuvaba, aga pisikesi žestikesi proovin igapäevaselt teha kõrtest, kilekottidest, ühekordsetest kohvitopsikaantest jms loobumise näol. Ja kui metsas/rannas veits prügi näed ja see teab-mis-lögane pole, siis haara kaasa ja viska prügikasti," tõi lauljanna tublist koristajast näidise.

"Sedasama prügi kaasahaaramist teeme väga palju suuremas mastaabis 21. septembril @maailmakoristuspaev raames. Võta ka osa ja ajame koos näpud prügisse!"