Kas näljahäda lõpp? Kiirtoidukett andis välja kanamaitselise söödava küünelaki

 (1)

Poolteist kuud tagasi otsustasid kiirtoiduketi KFC töötajad välja tulla uue plaaniga, mismoodi võiks restoranide tunnuslauset "It's finger lickin' good" ("Nii hea, et paneb sõrmi limpsima" -toim) pisut uuendada.

Kuna KFC ei tahtnud matkida McDonald's-i kampaaniat või hakata tootma juba klišeeks saanud T-särke, tuldi mõttele miskit täiesti eripärast ette võtta.

Nii sündiski idee teha kanamaitseline söödav küünelakk, mis lõhnab ja maitseb täpselt nagu KFC praetud kanaeine.

Nüüdseks on küünelakki reklaamitud kaks nädalat ja esimene partii tuleb välja Hiina turul.

Küünelakki on kahes erinevas toonis, mis kumbki tähistavad ka erinevaid maitseid. Heledam, beeži värvi lakk on traditsioonilise praekana maitsega ning erkoranž vürtsikas. Küünelaki sisse on segatud KFC maitseainesegud ja sädelus ning lakk on säilitusainetest prii.

Söödavat küünelakki tuleb kasutada nagu täiesti tavalistki, tõmmata pintsliga küünele ning lasta kuivada. Seejärel jääb üle vaid nautida ning oma sõrmi limpsida.

Seotud lood:

Kuna tegu on täiesti naturaalsete koostisosadega kosmeetikaga, ei ole nende säilivusaeg kuigi pikk ning ühest purgikesest jätkubki ühekordseks kümne sõrme lakkimiseks. Siiski peaks jaguma seda piisavalt, et mitu kihti küüntele kanda. Üks kiht kannatab umbes ühe päeva jagu limpsatusi.