Kaubamaja 60 aasta juubeliüritus jääb ära: lähtusime oma klientide heaolust


Tallinna Kaubamaja
Tallinna KaubamajaFoto: Tiit Tamme, Õhtuleht

Kaubamaja on igal kevadel korraldanud ülimenukat kliendiüritust, kuhu kutsume oma parimad kliendid ja partnerid. Selleaastane, Kaubamaja 60 sünnipäeva tähistav üritus pidi toimuma homme, 12. märtsi õhtul. Anname teada, et tegime lähtuvalt Terviseameti soovitustest otsuse juubeliüritus homme ära jätta.

„Otsust tehes lähtusime oma klientide heaolust. Oleme üritusele kutsunud tuhandeid inimesi ja sooviksime, et nad saaksid pidu nautida kahtluste ja kõhklusteta. Leidsime, et praeguses olukorras, kus Terviseameti poolt on soovitatud suurüritused edasi lükata, on ka meil õigem pidu ära jätta,“ kommenteerib otsust Kaubamaja AS tegevdirektor Erkki Laugus. „Muretsemiseks pole aga kindlasti põhjust – Kaubamajja on kliendid igapäevaselt oodatud ning hoolitseme selle eest, et meie kliendid siin ennast mugavalt ja turvaliselt tunneksid,“ rahustab Laugus ning lisab: „lisaks müügimajadele Tallinnas ja Tartus on Kaubamajal ka e-pood ning iga klient saab valida endale sobivaima viisi ja aja kevadtrendidega tutvumiseks.“

Tallinna Kaubamaja Grupi ASi (http://www.tkmgroup.ee) kuuluvad Kaubamaja AS, Selver AS, Kulinaaria OÜ, Viking Security AS, Tallinna Kaubamaja Kinnisvara AS, Tartu Kaubamaja Kinnisvara OÜ, UAB TKM Lietuva, SIA TKM Latvija, KIA Auto AS, AS Viking Motors, KIA Auto UAB, Forum Auto SIA, Verte Auto SIA, TKM Auto OÜ, OÜ TKM Beauty, OÜ TKM Beauty Eesti, AS TKM King ning Rävala Parkla AS. Tallinna Kaubamaja Grupi 2019. aasta konsolideeritud müügitulu oli 717,2 miljonit eurot. Ettevõtte aktsiad on alates 1996. aastast noteeritud Tallinna Börsil. 2019. aastal töötas Grupi ettevõtetes keskmiselt 4 273 inimest.