Kaval nipp: mida vastab Ashton Kutcher fännile, kes talle Demi Moore'i kohta sõnumi on saatnud


Kaval nipp: mida vastab Ashton Kutcher fännile, kes talle Demi Moore'i kohta sõnumi on saatnud
Foto: Scanpix

Hiljuti avalikustas Demi Moore oma elust raamatu, kus avameelselt ka endistest abikaasadest räägib. Näitleja Ashton Kutcherile sealne jutt ei meeldinud ning ta lubas fännidele kõik ausalt ära rääkida.

Moore väitis, et endine kaasa näitleja Ashton Kutcher pettis teda abielu jooksul kahel korral ning survestas naist ka võõraid inimesi magamistuppa lubama.

Kutcher on kinnitanud, et väited, mille Moore oma raamatusse kirjutas, ei vasta kindlasti tõele. Näitleja postitas sotsiaalmeediasse oma telefoninumbri, et fännid, kes tõde teada tahaks, talle sõnumi kirjutaks.

Sky Plussi hommikuprogramm oli tõest nii huvitatud, et otsustas maailmakuulsale staarile ise sõnumi kirjutada ja vaadata, kas ta ka tegelikult vastab.

Esimesele sõnumile tuli vastus vaid loetud sekunditega, millest oli aru saada, et tegu oli automaatse sõnumiga. "Kahjuks ei saa ma selle riigi numbrile midagi saata, aga klikka siia lingile."

Kui lingile klikkida, siis suunati fänn hoopis suurepärase võimaluseni, et liituda Ashton Kutcheri uudiskirjaga.

Nagu näha, siis näitleja ei kavatsenudki oma 18 miljoni fänniga eraldi suhtlema hakata ning kasutas skandaali hoopis kavala turundustrikina