KLÕPS | 73 ja imelises vormis! Filmistaar Goldie Hawn on vormis tänu lihtsale igapäevasele nipile

 (1)
KLÕPS | 73 ja imelises vormis! Filmistaar Goldie Hawn on vormis tänu lihtsale igapäevasele nipile
Foto: Scanpix

Hollywoodi tähte Goldie Hawn'i vaadates ei arvaks, et passis on tema sünniaastaks 1945. Kuid juba 50 aastat tagasi kuulsaks saanud naine ei püsi vormis tänu osavatele ilukirurgidele või rasketele dieetidele. Tema ilu saladus peitub hoopis köögiviljades ning pidevas liikumises.

"Ma üritan juua erinevaid mahlu, liikuda iga päev. Juhul kui ma hommikul ei jõua pikalt trenni teha, siis ma leian hetki, et mediteerida päeval kasvõi kiiresti, mõne hetke. Ma käin matkamas, rattaga sõitmas. Ma proovin, et mul oleks võimalikul lõbus trenn," ütles 73-aastane näitlejanna.

Kuid Goldie on terve elu teinud kõike, et ka vanemas eas kaunis välja näha. Näiteks on ta tegelenud väga aktiivselt tantsimisega juba maast madalast.

Foto: Scanpix

Tema arvates on paljud tema eakaaslased väga väsinud ja ei jõua enam treenida, sest nad lihtsalt söövad valesti ning liiga palju. "Ma teen palju mahla. Seetõttu ei söö ma ka palju tahket toitu. Kui ma tahan proteiini tarbida, siis ma söön läätsesid. Mulle ei meeldi toite ka teiste toitudega segada."

Tema lemmikuks hommikusöögiks on aga tavaline roheline värskelt pressitud mahl.