KLÕPS | Hingehind! Tommy Cashi ekspruut kõnnib ringi eksklusiivse käekotiga

 (5)
KLÕPS | Hingehind! Tommy Cashi ekspruut kõnnib ringi eksklusiivse käekotiga
Foto: Scanpix

Eelmise aasta lõpus jõudis avalikuse ette pommuudis, et kodumaine räppar Tommy Cash ja tema tüdruksõber ning mänedžer Anna-Lisa Himma on lahku läinud. Tundub, et neiu palju ei kurvasta selle üle ning soetas endale 2500 eurot maksva käekoti.

Anna-Lisa demonstreeris Diori kotti ka Instagramis. Moekunstnik Kristiina Jeromansi sõnul on antud Diori kott eelmise aasta kuum trend. “Sel aastal see trend veel jätkub, juba sellepärast et Dior annab seda järjest uute materjalidega välja,” selgitab ta Sky.ee-le.

Kuid kas Anna-Lisa käevangus on ikka originaalne käekott? Asos müüb sellise kujuga kotti näiteks 35 euroga,” teab Jeromans rääkida. Kui Diori ei saa endale lubada, siis Kristiina “soovitus on pigem siis üldse mitte osta”.

View this post on Instagram

bisou bisou

A post shared by Anna-Lisa (@annahimma) on

Artikkel refereeritud Sky.ee-st.

Kui Anna-Lisa ostab kalleid käekotte, siis tema ema, lauljanna Nancy Himma on viimastel aastatel avalikult võlgadega võidelnud. 2016. aastal lohistasid politseinikud lauljatari võla katteks müüdud majast lausa välja.

Selle aja jooksul, kui naine elas selles majas lõhuti seal aknaid, vahetati lukke, kruviti seestpoolt puitlaastplaatidega kinni uksi, pihustati pipragaasi ning asjasse olid olnud segatud posijad.