KLÕPS | Hirmuäratav inimvare! Haiglasse viidud endisest lapstähest on jäänud alles vaid luu ja nahk

 (16)
KLÕPS | Hirmuäratav inimvare! Haiglasse viidud endisest lapstähest on jäänud alles vaid luu ja nahk
Scanpix

Sajandi alguses noori tüdrukuid hullutanud laulja Aaron Carter (31) on viimastel aastatel sattunud tõelisele allakäigutrepile. Nüüd viidi endine lapsstaar ka haiglasse ning fotolt on näha, et mehest on jäänud alles vaid luu ja nahk.

Instagrami postitatud fotolt on näha, et Backstreet Boysist tuntud Nick Carteri väikevend lebab haiglavoodil. "Emme hoolitseb sinu eest," on pandud salapärase pildi pealkirjaks, kuid rohkem seletust muusiku seisundi kohta pole antud.

View this post on Instagram

Mommas gonna take care of you

A post shared by Aaron Carter (@aaroncarter) on

Eelmisel kuul sattus Carterite kuulus perekond taas meedia huviorbiiti, sest Aaron ähvardas tappa oma sugulased ära, nende seas ka Nicki beebiootel naist. "Pärast hoolikat arutelu otsustasime mina ja mu õde Angel, et me võtame lähenemiskeelu oma venna vastu," teatas Nick avalikusele oktoobris.

31-aastane Aaron pöördus sotsiaalmeedia poole, kus ta kinnitas, et tema lähisugulased on võtnud tema vastu lähenemiskeelu, kuid laulja lükkas ümber oma venna väited, et ta oleks kedagi tappa kavatsenud. "Ma ei soovi kellelegi haiget teha, eriti oma perekonnale," kirjutas Aaron.

Kuid tundub, et Aaron on Nicki avaliku pöördumise pärast väga vihane. Mees vihjas Twitteris, et ta ei soovi enam kunagi oma vanema vennaga suhelda.