KLÕPS | Saladus paljastatud! Kuidas James Corden tegelikult staaridega autokaraoket filmib: saatejuht ei olegi roolis

 (2)
KLÕPS | Saladus paljastatud! Kuidas James Corden tegelikult staaridega autokaraoket filmib: saatejuht ei olegi roolis
Foto: Scanpix

Maailmakuulus saatejuht ja näitleja James Corden on eelkõige tuntud oma autokaraoke videotega, milles armastatud staarid koos temaga oma muusikat kuulavad ja elust jutustavad. Nüüd selgub, kuidas liiklus nende ümber tegelikult toimib.

Hiljuti on levima hakanud videod ja pildid. millelt on näha, kuidas Corden tegelikult ei juhigi oma autot ise. Nagu selgub, siis auto on asetatud hoopis haagisele mida teine auto enda järel veab, vahendab Mirror.

Hiljuti tehtud pildid paljastavad, et peagi on oodata juba kolmandat karaoket Justin Bieberiga, kes Cordoniga autos mõnusalt aega veedab.

Sarnast telesaadet on üritatud luua ka kodumaiste staaridega, mille vaid loetud osades Karl-Erik Taukar saatejuhi rolli täitis. Toona heideti muusikule ja telenäole ette, et ta autoroolis istudes staaridega kaasa tantsis või mõne muu tegevusega vaatajatele halba eeskuju andis.

Kuigi siis rahustas Taukar politseid ja vaatajaid, et neid saadab ohutusauto ning üle 30 km/h ta ei sõidagi, siis selgu nüüd on selge, et tegelikult ei peaks saatejuhti videos üldse autot juhtima.

Seotud lood:

Kas teeksid vahet, kumb tegelikult roolis on? Vaata Cordeni ja Taukari erinevust siit: