Kohutav! One Directioni tähe õe surm polnudki enesetapp, vaid hoopis juhuslik kokkusattumus

 (4)
Kohutav! One Directioni tähe õe surm polnudki enesetapp, vaid hoopis juhuslik kokkusattumus
Scanpix

Selle aasta märtsikuus leiti oma Londoni korterist surnuna lootustandev moekunstnik Felicite Tomlinson. Kui algselt kahtlustati, et 18-aastane neiu võis võtta endalt elu meelega, siis nüüd selgus, et tegu oli siiski kogemata saadud üledoosiga.

Poistebändist One Direction tuntud Louis Tomlinsoni noorem õde oli narkootikumidega eksperimenteerinud alates nende ema surmast 2016. aastal. Tema surnukeha uurinud doktor Shirley Radcliffe avalikustas, et neiu kehast leiti oksükodooni, Xanaxit ja kokaiini. "Ma ei leia ühtegi tõestust, et ta soovis endalt elu võtta," lisas arst raportis.

Felicite olevat varem tunnistanud, et ta tarvitab narkootikume ning ta oli teadlik, et need võivad põhjustada tema surma. Neiu perekond üritas noort tudengit mitmel korral ka ravile saata, kuid Felicite huvi narkootikumide vastu olevat ajaga ainult suurenenud. Enne surma olevat ta rääkinud ka soovist proovida heroiini.

Tema surnukeha leidis sõber Zainab Mohammed 13. märtsi hommikul. Neiu keha oli külm ja huuled siniseks tõmbunud, kuid Zainab üritas teda veel enne meedikute jõudmist elustada. Kahjuks ei suutnud tema ega kiirabiarstid neiu elu enam päästa.