Kõik brändid ei tolereerigi noori pidutsejaid! Kas H&M lõpetas supermodell Cara Delevingne'iga koostöö kokaiiniskandaali tõttu?

 (1)
Cara Delevingne
Cara DelevingneFoto: MAVRIXONLINE.COM

Mäletate, kui 20-aastane supermodell Cara Delevingne pillas oma kodu ukse ees maha kotikese valge pulbriga ja kõik kisendasid umbes 2,5 päeva? Kui enamik unustas selle vahejuhtumi üsna pea, siis tundub, et seda ei ole teinud kogu moetööstus. Vähemalt mitte H&M.

The Sun teatab, et bränd lõpetas noorukese modelliga koostöö just valge pulbriga kotikese skandaali tõttu. H&M'i esindaja teatas vastupidiselt eelnevatele kuuldustele, et ettevõttel ei olnud mitte kunagi Delevingne'iga lepingut, mis oleks temast teinud H&M'i reklaaminäo.

"Ta ei ole meie modell ja ma usun, et see oli lihtsalt arusaamatus, et kõik seda arvasid. Me kasutasime teda ainult šõuks," ütles brändi esindaja.

H&M on kuulus sellepoolest, et firmal on null-tolerants narkootikumide suhtes. H&M on kunagi lõpetanud lepingu Kate Moss'iga, kelle fotograafid tabasid kokaiini tarvitamast.

Ülejäänud moetööstus ei paista seda aga pahaks panevat, sest Delevigne'i karjäär on kuumem kui kunagi varem. Tal on kampaaniad Fendi, Burberry, DKNY ja paljude teiste luksusbrändidega.