Kopli Ametikool pakub ainsa kutsekoolina Tallinnas võimalust elukutse omandada ka neil, kel põhikool on pooleli jäänud

 (2)
FOTOD!
Noor elektrik praktiseerimas.
Noor elektrik praktiseerimas.Foto: erakogu, Tallinna Kopli Ametikool

Põhja-Tallinna linnaosas asuvasse Tallinna Kopli Ametikooli on oodatud õppima kõik teotahtelised inimesed – nii noored kui ka vanemad, kes soovivad omandada väärt oskustöölise ameti.

Tallinna Kopli Ametikoolis saab õppida kaheksal erialal: keskkonnatehnika lukksepp, kinnisvarahooldus, elektrik, kodumajandus, rahvuslik puutööndus, sepatöö, tekstiilitöö ja nahatöö.

Kopli Ametikool pakub ainsa kutsekoolina Tallinnas võimalust elukutse omandada ka neil, kel põhikool on pooleli jäänud. Samuti on oodatud õppima hariduslike erivajadustega õpilased, kes saavad koolist kutsekeskhariduse kodumajanduse erialal.

Kopli Ametikoolis toimub õppetöö nii eesti kui ka vene keeles.

Koolis töötavad professionaalsed ja hoolivad õpetajad. Meie õppekeskkond on mugav ja tänapäevane, varustatud kaasaegsete õppevahenditega.

Tallinna Kopli Ametikoolil on rohkelt erialaettevõtetest koostööpartnereid. Kõigile meie õpilastele tagatakse õpingute ajal praktikakohad, millest hiljem võivad saada ka noorte esimesed töökohad.

Tallinna Kopli Ametikool asub Tallinnas Kopli tänav 98.
Lisainfot saad küsida: info@tkak.ee või telefonil 66 44 670.
Vaata ka kooli kodulehte www.tkak.ee

Tule ja tutvu Tallinna Kopli Ametikooliga ka 7.-8.märtsil kutsehariduse suursündmusel Noor Meister 2014, www.noormeister.ee