Kuhu on kadunud Mila Kunis? Näitlejataril on kindel põhjus, miks ta Hollywoodist põgenes

 (4)
Kuhu on kadunud Mila Kunis? Näitlejataril on kindel põhjus, miks ta Hollywoodist põgenes
Scanpix

Armastatud komöödianäitlejatar oli mõne aasta eest üks enimteenivamaid Hollywoodi tähti, kuid viimase nelja aasta jooksul on ta kaasa teinud vaid neljas filmis. Kuhu on kadunud Ukrainas sündinud staar?

Tuleb välja, et Kunis ja tema abikaasa Ashton Kutcher tegid koos valiku taanduda suurest tähesärast. Pärast tütre Wyatti ja poja Dimitri sündi otsustas Kunis, et temast saab täiskohaga ema. "Ma olen alati vaadanud näitlemist kui hobi, millest tuli välja väga kena karjäär. Kuid ma ei ela näitlemise pärast," ütles Kunis mõne aasta eest.

Näitlejatar mõistis, et karjääriga Hollywoodis ei ole ta kunagi ühes kohas kauem kui kaks kuud. "Kuidas ma saan olla sellises perekonnas?" ütles Kunis intervjuus Playboyga. Staar meenutas oma lapsepõlve, kus tema mõlemad vanemad käisid täiskohaga tööl, kuid vähemalt elasid nad ühes linnas ja pere sai koos olla.

"Kui see tähendab, et ma teen ühe filmi aastas ja inimesed tulevad seda vaatama ning mind palgatakse ikka edasi ja arvatakse, et ma ei olegi halb näitleja, siis on kõik hästi."