KUUM KLÕPS | Võtab jalust nõrgaks! Madli Vilsari tagasivise paljastab missi tagumised padjakesed

 (9)
Madli Vilsar
Madli VilsarFoto: Alar Truu, Õhtuleht

Endine modell ja telenägu Madli Vilsar postitas Instagrami foto, mis arvatavasti ajab pea pöördesse paljudel näitsiku fännidel. Paar aastat tagasi tehtud fotol on Vilsar pannud selga valge trikoo, mis toob esile kõik tema kaunid kurvid.

Mõned päevad tagasi avalikustas Vilsar Instagramis foto, mida ta enda sõnul poleks mõni aeg tagasi julgenud sotsiaalmeediasse postitada. "See pole üldse paha pilt, mõlemad on väga okeid ja ma lihtsalt ei viitsi enam varjata ja hoida endas neid tundeid, mida see kaalu pärast põdemine on minuga läbi aastate teinud. Kui ma vahepeal sain hinges ennast juba täitsa korda, siis viimase aasta keerulised sündmused, uus elu ja elustiil muutsid mo vanaks zombiks tagasi."

View this post on Instagram

Mulle juhtiti täna tähelepanu, et inimesed ikka ja jälle avastavad, et telekas ja kaamerad panevad ilusasti kaalu juurde ja kaamera nurgad mõjutavad nii pikkust kui ka välimust. Nüüd juba vast teavad kõik kui ebakindel olen olnud mina nii ekraanil oleku kui ka oma piltide ja kriitika suhtes oma kaalule. Seda on raske sõnadesse panna kui ma näen, et seda jälle kellegi teise kallal tehakse. See on täiesti normaalne, et olenevalt nurkadest ja asendist tundub ka piltidel sinu keha erinev. Kasvõi need kaks pilti, mis on tehtud paari sekundiliste vahedega. Aastaid tagasi oleks ma postitanud vaid ühe neist, teadagi millise, aga nüüd saate mõlemad. See pole üldse paha pilt, mõlemad on väga okeid ja ma lihtsalt ei viitsi enam varjata ja hoida endas neid tundeid, mida see kaalu pärast põdemine on minuga läbi aastate teinud. Kui ma vahepeal sain hinges ennast juba täitsa korda, siis viimase aasta keerulised sündmused, uus elu ja elustiil muutsid mo vanaks zombiks tagasi. Kogu mo töö tundus olevat prügikasti visatud kuni selle kõikvõimsa Ronani. Ma ei oleks uskunud, et ma suudan iseendaga jälle kontakti leida. Aga siin ma olen ja kirjutan seda teksti, sest kuidagi valus hakkas hinges. See tee iseendani on käänuline ja auklik ja alati ei lähe kõik nii nagu tahaks. Inimeste kehatüübid on nii erinevad ning koguaeg selle kallal võtmine hakkab ka kõige tugevamatele ajudeleja nad ei vääri seda. Nähes sedagi kui paljude jaoks on see enne suve aeg kõige laastavam, sest pole “jõutud suvevormi”. Neid keitiseerijaid on nii lähedaseid kui ka inimesed onlines, sest ta pole täpselt nii nagu sina tahad. Well, neile tahaks õelda, et tegele iseendaga ja enda mina-pildi parandamisega, sest need kes on rahul iseendaga ei tahaks kunagi teisi alavääristama minna. Kaalunumber või kaameranurk ei määra alati kui terve või õnnelik inimene on. Kui inimene särab ja kiirgab energiast, siis kes annab sulle õiguse teda maha materdada, sest tema pilt ei ole piisavalt sale? See tundub luhtsalt nii müstiline, et nii ikka veel tehakse 🙁😥 Always be kind - to yourself and others because you have absolutely no idea what they are going through!

A post shared by Madli Vilsar (@madlivilsar) on