LAHE VIDEO: Vinge black metal kokk kutsub eestlasi taimetoitu sööma!

 (5)
Kaader videost
Kaader videostDelfi

Kui te pole veel tänast doosi naeru ja nalja kätte saanud, siis siit teile üks lõbus taimetoidupala ei kelleltki muult kui maailmakuulsalt taimetoitlasest black metal kokalt, kes näeb välja nagu ta sööks väikseid lapsi, kuid kes kutsub hoopis kõiki eestlasi osalema 3.novembril Tallinnas toimuvale taimetoidumessile:

Humoorikate ja stiilsete kokandusvideotega üle maailma kuulsust kogunud kokandusguru artistinimega Vegan Black Metal Chef on näomaalingut ning kummikostüüme kandev kokandusguru, kelle pärisnimi on Brian Manowitz ning kes on mitmete USA black metal bändide liige ja helitehnik. Selle omapärase koka kõige populaarsemad videod on karmide saundide ning möirete saatel edastatud retseptid, mida on Youtube'is vaadatud miljoneid kordi. Ei, te ei näe und - ta tõesti kasutab iidse kujuga kirvest ja nuge selleks, et küüslauku hakkida:

Taimetoidumess toimub 3. novembril kell 11-16 Tallinnas Tornimäe ärikeskuse aatriumis. See on Baltimaade ainus taoline mess, lisaks Eestile on osalejaid oodataka ka Soomest ja Rootsist ning eesmärgiks on tutvustada taimetoitluse võimalusi ja retsepte, tuua messile kokku taimetoitu propageerivad ning tooteid ja toorainet.