Liis Lemsalu, Getter Jaani, Grete Klein müüvad oma kapid Buduaari turul tühjaks!

 (8)
Liis Lemsalu
Liis LemsaluFoto: Tanel Meos

Täna algas Tallinnas Eesti Näituste messikeskuses populaarne ostupidu Buduaari turg, kus näeb oma rõivastega kauplemas ja tervet rodu Eesti kuulsusi.

Külalisi tervitavad sajad eraisikutest müüjad, kelle asjade hulgast leiab palju põnevaid pärleid, samuti on kohal erinevad ilu- ja moebrändid eksklusiivsete eripakkumistega. Kõige krooniks saab staariturul piiluda tuntud inimeste riidekappi ning Moeturul tutvuda Eesti moeloojate värske loominguga.

Staariturule on end registreerinud mitmed pealinna säravaimad staarid  ning moegurmaanid: lauljatarid  Getter Jaani, Liis Lemsalu, Merlyn Uusküla, Grete Klein, raadiohääl Kertu Jukkum, eksmiss Laura Kõrgemäe, näitlejanna Diana Klas, teletäht  Kati Toots, modellid Marilin Kaareste, Lilian Lõhmus, Keit ja Breth Tootsi.

Seotud lood:

Moeturult võib leida Diana Kurvese, Kirill Safonovi, Julia Perlini, Liina Steini, Svetlana Puzõrjova loomingut, kohal on kodumaised moebrandid Iris Janvier, New Vintage by Kriss, Hekatebianca, Donna
Nordica, MAGO, Mimi Design.

Päeva juhib ning šoppajaid ergutab alati stiilne ja särtsakas moeguru Ženja Fokin.

Turg toimub Eesti Näituste messikeskuse C-hallis ning on avatud täna kell 14.00–20.00 ja homme, laupäeval kell 10.00–18.00.