LUGEJA IMESTAB: Miks lasi president oma jõulukaardile moslemite surnuaia joonistada?

 (144)
Presidendi jõulukaart 2015
Presidendi jõulukaart 2015Foto: Madis Veltman

Presidendi tänavune jõulukaart on täis salapäraseid, aga ka mitte nii varjatud sõnumeid. Üks tähelepanelik kodanik aga puuris oma pilgu ehk isegi sügavamale kui vaja, avastades riigipea kunstiliselt jõulutervituselt midagi õige põnevat (ehkki pigem absurdset), mis päevasündmuste valguses teadjamatel silma võib torgata küll.

"Huvitav, et Toomas Hendrik Ilves on Vabariigi Presidendi selleaastase jõulukaardi peale lasknud joonistada ka moslemite surnuaia.
Millele küll president sellega vihjab, milliseid tulevikuennustusi või sümboleid sellest välja lugeda võiks???" küsib kodanik Facebooki vahendusel.

Nimelt silmab kodaniku pilk valge lippaia asemel presidendi kaardi hoopis islamiusuliste surnuaeda (kujutatud ülaloleval pildil). On see nüüd terav huumor või oleks võinud selle nalja tegemata jätta, jääb lugejate otsustada.

Muslimite kalmistu Foto: DIMITAR DILKOFF, AFP

Huvitav, et Toomas Hendrik Ilves on Vabariigi Presidendi selleaastase jõulukaardi peale lasknud joonistada ka moslemite...Posted by Marko Kaldur on Saturday, 12 December 2015