LUGEJA KÜSIB: Kas tegu on Balbiino reklaamkampaaniaga või fännab tõesti keegi Artur tulihingeliselt siiani Vanilla Ninjat?

 (3)
+ lisatud Balbiino kommentaar!
LUGEJA KÜSIB: Kas tegu on Balbiino reklaamkampaaniaga või fännab tõesti keegi Artur tulihingeliselt siiani Vanilla Ninjat?
Foto: Delfi lugeja

Delfi Publiku vihjepostkasti potsatas täna tore pildike Tallinnasse, Kristiine ristmikule paigutatud reklaamplakatist, milles keegi Artur avaldab armastust Vanilla Ninjale. Kuna Tallinna tänavapildis on varemgi avaldatud armastust, kahetsust ja muid sääraseid tundeid hiiglasliku välireklaami kaudu, ei välistanud Publiku toimetus sugugi seda, et tegu on võib olla tulihingelise fänni sooviga tuua bänd kokku tagasi.

Kuna plakatilt vaatas päris bändi asemel vastu aga siiski jäätis, läkitasime küsimuse igaks juhuks Balbiinole, saades vastuseks, et tegu on tõepoolest nende kampaaniaga. "Vanilla Ninjal Eesti populaarseima jäätisena on tuhandeid tulihingelisi fänne, kelle armastust jäätise vastu fännide nimel reklaampindadel väljendame,” sõnas Balbiino turundusdirektor Enel Kolk.

Tõepoolest, selle jäätise reklaamimiseks on üle pika aja ju ka põhjust — ammu tuntud pulgajäätisele sigines hiljuti seltsiliseks ka vahvlikoonus!