Meghani südamevalu paljastatud: hertsoginna ja korvpallitähe ülikooli armusuhe sai traagilise lõpu

 (11)
Meghani südamevalu paljastatud: hertsoginna ja korvpallitähe ülikooli armusuhe sai traagilise lõpu
Scanpix

Enne seda, kui prints Harry ja tema näitlejatarist väljavalitu Meghan eelmine kevad abiellusid, oli mõlemal minevikust kaasas pikk nimekiri eksidest. Hertsoginna üheks kõige kurvemaks armulooks oli suhe korvpallur Steve Lepore'iga.

Steve ja Meghan kohtusid Northwesterni ülikoolis ning pikk nägus korvpallur jäi pisikesele brünetile kohe silma. "See, et Meghan oli koos Steve'iga tõstis neiu aktsiaid ka tema korporatsiooni õdede silmis, kes olid väga imestunud, et Meghan sai endale nii kompu mehe," kirjutas Sussexi hertsoginna elulooraamatu kirjutanud Andrew Morton.

Kuid noorte suhe ei jäänud kauaks kestma. Nimelt oli noore sporditähe jaoks karjäär tähtsam kui tema uus pruut ning Steve sai võimaluse mängida parema ülikooli eest.

"Meghan oli terve oma elu elanud Los Angeleses ning minnes Northwesterni ülikooli oli tema jaoks väga tähtis saada endale peika, kes on juba tuntud ja koolis populaarne. Meghan uhkustas kõigi ees, et tema peikal on suur rind ja kui pikk ta ikka on."

Nüüd on Steve'i karjäär aga läbi ning ta töötab sõjaväe akadeemias korvpallitreenerina. Tal on abikaasa ja pisike tütar.