Miinus miljon - Eesti Ray William Johnson

 (7)
LEAD Technologies Inc. V1.01
AFP/Scanpix

Üks Noorte hääle lugeja saatis meile vihje, et videoportaalis Youtube on eestlaste seas laineid löömas humoorikas noormees.

"Noor Eesti poiss kogub kuulsust oma YouTube'i saatega Miinus Miljon. Täna on kõigile vaatamiseks väljas juba teine episood ning leian, et see poiss oskab nalja teha ja seda lausa uskumatult hästi. Kõik videod on kokku monteeritud juba paljudele varem nähtud asjadest, aga see noorhärra suudab kõik veel koomilisemaks muuta. Varuge mõned minutid ja soovin teile head vaatamist," kirjutab lugeja.

Miinus Miljon on eestikeelne koopia saatest =3, millega tegeleb Youtube'i kuulsus Ray William Johnson.

Tegemist on igas mõttes musta huumoriga, sest naerutatakse imelike hetkedega, õnnetustega ning roppustega. Üle ja ümber ei saa siiski võrdluesest RWJ videotega, mis kindlasti on palju kõrgemal tasemel kui eestlase alternatiivil. Ehk muutub Eesti variant tulevikus paremaks läbi kogemuste ning juba pealehakkamine Youtube huumorisaatega on igati positiivne ja julge samm.

Kae videosid oma silmaga ning otsusta kuidas need sulle võrreldes inglisekeelsete originaalidega meeldivad. Miinus Miljoni profiili leiad siit.