Mina, spioon: esilinastus 07.02.03


Mina, spioon

"Mina, spioon" on samanimelise 60ndate seriaali põhjal vändatud tempokas action-komöödia sellest, kui hea meekonna võivad moodustada kaks täielikku vastandit. Lavastas Betty Thomas (“Dr.Dolittle”, “Private Parts”).

Süžee: Eriagent Alex Scotti (Owen Wilson) ootab raske missioon: ta peab tegema koostööd keskkaalu maailmameistri, eneseimetlejast poksistaari Kelly Robinsoniga (Eddie Murphy).

Koos peavad nad saama kätte USA õhujõudude uusima hävituslennuki varastatud prototüübi, mis on langenud kurikuulsa relvakaupmehe Arnold Gundarsi (Malcolm McDowell) kätte. Viimane kavatseb müüa uue põlvkonna superrelva oksjonil, millele kogunevad mõjukad allmaailma tegelased ja rahvusvaheliselt tagaotsitavad terroristid.

Ainus võimalus poksifänn Gundarsile ligi pääseda saab olema järjekordne tiitlimatsh. Kui vaid operatsiooni ei segaks eriagent Rachel Wright (Famke Janssen), kes ajab sassi nii Alexi kui Kelly pea.

Osades: Eddie Murphy (“Showtime”), Owen Wilson (“Shanghai sherif”), Famke Janssen (“007 ja Kuldsilm”), Malcolm McDowell (“Kellavärgiga apelsin”) jt.

Kestvus: 1 tund 36 minutit