Mine ja naera terviseks: Comedy Estonia toob menuka koomiku Daniel Slossi taas Eestisse

 (5)
Mine ja naera terviseks: Comedy Estonia toob menuka koomiku Daniel Slossi taas Eestisse
Foto: Pressimaterjal

Šotimaalt pärit stand-up-koomik Daniel Sloss tuleb sel sügisel taas Eestisse, et Tallinnas ja Tartus oma värske kavaga üles astuda.

Daniel Sloss on oma sõude eest võitnud mitmeid auhindu ja tuntud telesaatejuht Conan O'Brien on Slossi oma saatesse esinema kutsunud koguni seitsmel korral. Sloss oli kõigest 19-aastane, kui pidas kõne menukal TedX-i konverentsil. Slossi stand-up-show'd on alati väga menukad ja paljudes riikides müüakse piletid kiirelt läbi. Daniel Sloss on esinenud nii Austraalias, USAs kui Euroopas.
Värske show nimeks on NOW ja New York Times kirjeldab seda kui "räpast, armsat ja nutikat" etteastet.

Danieliga tuleb taaskord tuurile kaasa tema hea sõber, rõõmsalt muretu ja hiilgav koomik Kai Humpries. Maineka Forth Fringe 2016 auhinna võitjast, Kaist on saanud üks Suurbritannia säravamaid koomikuid ning ta on tuuritanud Danieliga üle Suurbritannia, Euroopa ja ühtlasi esinenud ka Adelaide ja Melbourne International Comedy Festivalidel.

Daniel Sloss astub 7. novembril üles Tartus Athena keskuses ja 8. novembril Tallinnas Vene kultuurikeskuses. Uksed avatakse kell 18:15, show algab kell 19:00. Piletid on saadaval Piletilevis.

Vaata ka Daniel Slossi värskeimat ülesastumist Conani jutusaates: