Mine tantsi sina ka! Tantsukool KOIT korraldab tantsunädalal noortele vahva ürituse


Mine tantsi sina ka! Tantsukool KOIT korraldab tantsunädalal noortele vahva ürituse
Shutterstock

20-26.08.2018 toimuvad tasuta tantsutunnid (street jazz, akrobaatika, venitus jt tunnid). Tantsunädal on Eesti 100 sünnipäevakink suurperede noortele. Statistika kohaselt kasvab igast suurperest üks-kaks eritalendiga inimest. Ürituse peakorraldaja on KOIT tantsukool, mis asub Pärnu mnt 69 kolmandal korrusel.

Tantsunädal annab võimaluse näidata oma annet noortel, kes majandusliku seisu tõttu jäävad muidugi märkamata. Osaleda saab kuni viie tunnistel tantsupäevadel, kus on võimalus proovida kätt nii tantsijana, koreograafina kui ka lavastajana.

See on ainulaadne võimalus leida üles mitte vaid tantsija, aga ka lavastaja potentsiaaliga noored.

Noorte jaoks on võimalus end näidata, särada ja panna algus tansijakarjäärile, sest nädalat kajastatakse meedias ja ajakirjanduses. Tantsunädal toimub koostöös Eesti Lasterikaste Perede Liiduga. Eesti tuntud artistidest on paljulapselisest perest pärit nt õed Maria ja Laura Peterson, kes on teatri- ja filminäitlejad.

Kus tuleb KOIT tantsukooli nimi? Tantsukooli sõnul kannab KOIT mõtet: Kõik Oskavad Ilusti Tantsida.

Kuna eelmises nimetuses puudusid logol suurtähtede vahelt punktid, hakkasid noored nalja viskama, et tegu on Koit Toome tantsuklubiga ning küsisid, kas nad peavad olema Koit Toome fännid, et kooli õppima tulla.