Näitleja viis saladuse endaga hauda! 44-aastane mees väidab ennast olevat Patrick Swayze poeg – vaata sarnasust!

 (19)
Näitleja viis saladuse endaga hauda! 44-aastane mees väidab ennast olevat Patrick Swayze poeg – vaata sarnasust!
Scanpix / AP

Ameerika näitleja Patrick Swayze suri 2009. aastal 57 aasta vanusena vähki, nüüd on ilmunud välja üks näitlejaga väga sarnane mees, kes väidab, et on Swayze poeg, vahendab Iltalehti.

Swayze oli lausa 34 aastat abielus Soome päritolu Lisa Niemiga, paaril ei olnud ühiseid lapsi.

Kuulujutud kuulsa näitleja salajastest vallaslastest on liikunud juba aastaid. Üks nendest on 44-aastane Jason Whittle, kelle ema Bonnie Kay suri samuti 2012. aastal vähki. Kuid enne surma avaldas naine oma pojale tema isa nime.

Kuulujuttude järgi eostati laps üheöösuhte käigus 70ndate alguses, kui Bonnie oli 15-aastane ja Patrick 20-aastane. Bonnie sõnas ise, et tal oli mehega lühike afäär, kuid Patrick kurameeris samal ajal juba Niemiga.

Whittle on kolme lapse isa, kes elab USA-s Missouri osariigis. Mees ise ei ole oma isast avalikult rääkinud, kuid teema tuli jälle avalikkuse ette seoses Swayze sugulaste ja Niemi vahelise pärandivaidlusega. Eksperdid on sõnanud, et mehel on hea võimalus päranduses enda osa nõuda, kui ta suguluse staariga tõestatud saaks.

Ilukirurg Anthont Youn kommenteeris väljaandele, et Swayzel ja Whittle’l on sarnased silmad, nina ja huuled. "Samuti on neil väga sarnased laubad," tõdes doktor.

Vaata fotosid väidetavast pojast SIIT!