Noorkokk 2014 korraldaja Rudolf Visnapuu saatesarja "Köök" tõsidusest: kuskil 30% on päris


31. oktoobril toimus Tallinn Foodfestil kokanduseriala õpilaste kutsevõistlus Noorkokk 2014, kus püüdlesid parimaks noorkokaks 12 õpilast Eesti ametikoolidest. Mida arvab üritusest, noortest kokkadest ning kokaametist peakokk, ürituse korraldaja ja žüriiliige Rudolf Visnapuu?

"Tase on väga kõrge, ma olen üllatunud positiivses mõttes. Sel aasta me eelvooru ei teinud, kutsusime koolid otse finaali," on võistluse Noorkokk 2014 korraldaja ja žüriiliige Rudolf Visnapuu selleaastase üritusega rahul ning kiidab koolide taset.

"See on äge amet," kiidab kokaametit Visnapuu ning naljatades lisab: "Kokal on koguaeg kõht täis ning saad erinevate maitsetega mängida, taldrikule joonistada, oma fantaariat teistele välja näidata. Minu jaoks on see äge."

Vaata videointervjuud Rudolf Visnapuuga ja saa vastused küsimustele: Kui populaarne on kokaamet? Palju noori valib kokaameti? Kuidas on noorkokkade palgatase? Mis võiks nende majanduslik sissetulek olla? Ning saa teada, kui tõetruu on professionaali arvates saatesari "Köök"!