NOORTEBÄND 2015! Nädalavahetus möödub uue muusika saatel: selguvad esimesed finalistid


NOORTEBÄND 2015! Nädalavahetus möödub uue muusika saatel: selguvad esimesed finalistid
Foto: Martin Dremljuga

26. ja 27. septembril toimuvad Tallinnas Sinilinnus Noortebändi esimesed poolfinaalid. Mõlemal päeval astub üles viis bändi, kellest pääsevad edasisse võistlustulle kaks.

Laupäeval astuvad üles Moody Ocean ja Out In Tintou Harjumaalt, Voice of Voices Pärnumaalt ning Three Thousand Reasons ja Sculptures Saaremaalt. Pühapäev on pühendatud Harjumaa bändidele, kelleks on Man Made Monkey, Eliot Ness, Abandoned Elysium, Ajupesumasin ja J.A. Bänd.

Tallinna poolfinaalis esinevate bändide seast teeb valiku žürii koosseisus: Sander Mölder, Martin Saaremägi, Rasmus Rändvee, Kristo Rajasaare, Marie Vaigla, Piret Järvis, Ester Faiman, Egert Milder. Õhtut juhib 2013. aasta Noortebändi võitja, Ziggy Wild’i solist Laura Prits.

Seotud lood:

Lisaks Tallinnale toimuvad Noortebänd 2015 poolfinaalid ka 2. ja 3. oktoobril Tartus Genialistide Klubis. Noortebänd 2015 finaal toimub 24. oktoobril Kultuurikatlas. Kokku osaleb finaalis viis bändi, kellest neli on selgunud Tallinna ja Tartu poolfinaalidest ning üks rahvahääletuse tulemusel.

Vaata ka Noortebändi kodulehte, ürituse link on SIIN!